Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fiwmikii..taneční

8. 3. 2008
Taneční filmy---♥♥..........Tady jsou ty nejlepší☺

Let´s dance..♥♥

Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odsud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?


Tančím abych žil..☺☺

Bývalý profesionální tanečník Pierre Dulane se rozhodne vyučovat tanec na škole v New Yorku. Zatímco jeho průprava není studentům vůbec po chuti vytvoří nakonec společně kompletně nový styl tance.Studentům se více líbí hip-hop a tak není jednoduché naučit je klasickým tancům. Příběh je inspirován tanečníkem Pierrem Dulanem.

Honey..☻☻

Tanečnice a choreografka Honey pracuje jako prodavačka v obchodě s hudebními CD, přivydělává si jako barmanka, ale ze všeho nejvíc touží stát se úspěšnou tanečnicí. Když konečně ve své branži uspěje, je to příliš krásný pocit na to, aby to byla pravda. A bohužel, není ... dokud se Honey nesplní nový sen. Povzbuzována dětmi ze sousedství, přetékajícími optimismem, Honey dostane novou šanci ukázat všem, co na tanečním parketu umí.

Save the last dance..♣♣

Sáře zemřela maminka.Musí bát podle zákona odvezena za svým otcem do Chicaga.
Normálně by spolu patrně neprohodili ani slovo. Oba pocházejí ze zcela rozličných kultur, zcela odlišných světů. A přesto je pojí velmi silné pouto - láska k tanci. Půvabná Sára je běloška ze středostavovských poměrů, jejíž srdce je zcela oddáno baletu a naději, že jej bude moci studovat na prestižní akademii Juilliard. Po smrti své matky se však dostává do průmyslového Chicaga. Nic zde nepřipomíná její bývalý domov. Ve škole i na ulicích vládne rap a hip-hop, vše je tu mnohem divočejší, Sára má pocit, že do tohoto světa nepatří. Pak se ale seznámí s přátelskou Chenille. Ta jí představí svého mladšího bratra Dereka, velmi populárního mladíka, který je považován za jednoho z korunních princů hip-hopového tanečního podniku Stepps Clubu. Jejich cit pro rytmus záhy přeroste v romantický vztah...

Smím prosit?

Chicagský úředník John Clark má téměř perfektní život. Miluje svoji půvabnou ženu, vybudoval si úspěšnou kariéru a vychoval dvě skvělé děti. Ale přece ... pracovní dny běží ve stejné rutinně a rodina je většinou příliš zaneprázdněná, aby trávila čas pohromadě, a změnit to není snadné. Někdy se John diví, jestli je to skutečně tak; až jeden večer udělá překvapivé rozhodnutí - aby blíže poznal záhadnou dívku, která se na něj každý den dívá z okna tanečního studia Miss Mitzi, vystoupí z vlaku a zapíše se na hodiny tance, aniž by se někomu s tím svěřil. Najednou se John ocitá ve zcela jiném světě - světě pohybu, hudby a vášně. Zatímco se John tajně připravuje na největší chicagskou taneční soutěž, jeho podivné chování přiměje Beverly si najmout detektiva - podezírá Johna z milostné nevěry. Jakmile se však tento vážný muž začne doslova vznášet na tanečním parketu, jeho celý život a manželství se změní. 

Náhledy fotografií ze složky K filmům..☺☺


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:):)

(MonitkA, 8. 3. 2008 14:11)

Jee..dekuju za info podivam se:)