Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak pomoci?

31. 8. 2007

Jak pomoci??

7.5.2007 10:23 | Pomoc Zvířátkům

jeee

JAK POMOCI??

Vaše podpora může mít různou podobu. V tuto chvíli vás prosíme o pomoc při šíření všech materiálů vydaných k této kampani. Jejich seznam naleznete v dolní části tohoto článku. Vaše aktivní účast rozhodne o úspěšnosti či neúspěšnosti našeho snažení.

Zde uvádíme další příklady, jak pomoci:

- je-li to možné, nekupujte si zboží testované na zvířatech, kosmetiku kupujte raději čistě přírodní

- při výuce odmítněte pitvu či jakýkoliv pokus na zvířeti

- pokud studujete školu, kde se provádějí pokusy na zvířatech a chtěli byste nám pomoci, kontaktujte nás!

- pište firmám, které využívají zvířata, proč odmítáte jejich výrobky

- informujte sami sebe a vaše okolí o pokusech na zvířatech a alternativních metodách

- udělejte ve vašem městě infostánek o pokusech na zvířatech - pomůžeme vám s ním

- zajistěte místo hojně navštěvované lidmi (školy, knihovny, kluby, aj.) pro naší výstavu o pokusech na zvířatech - rádi vám ji zašleme

- podpořte naši kampaň finančně - z velké části právě díky lidem, kteří podporují kampaně Oběti krásy a Za nahrazení pokusů na zvířatech, můžeme informovat veřejnost, prosazovat změny v zákonech aj. Budeme rádi za každý jednorázový příspěvek. Číslo účtu: ČSOB Brno - 186034638/0300, variabilní symbol: 1180

- pomozte nám aktivně dělat kampaně Oběti krásy nebo Za nahrazení pokusů na zvířatech - například překlady informačních materiálů z cizích jazyků

- podpořte vlastní iniciativou akce za nahrazení pokusů na zvířatech (např. v Den laboratorních zvířat - 24. dubna)!

- na zvířatech je testována nejen kosmetika, ale také např. léky. Proto se snažte zůstat zdraví - plnohodnotná vegetariánská výživa, vyvarování se alkoholu, cigaretám, ostatním drogám a stresu, sport, to vše vám pomůže udržet si zdraví - a kdo je zdravý, nemusí užívat žádné léky, tudíž ani ty, které byly testované na zvířatech!

V rámci kampaně jsme vydali tyto materiály:

1. - Plakáty - jsou určeny k výlepu na veřejně přístupná místa, kde je může spatřit nejvíce osob. Vytiskli jsme 12 000 kusů. 250 kusů jsme umístili do kadeřnictví a kosmetických salónů po celé ČR, kde budou vystaveny od 4.5. - 17.5.. Ke stažení zde.

2. - Protestní kartičky - pokuste se je umísťovat do obchodů s kosmetiku. Především k výrobkům testovaným na zvířatech (seznam)

3. -Pohlednice - naleznete je v klubech, barech apod. a to mezi 16.5. - 29.5.. Můžete je zasílat firmám, které provádí pokusy na zvířatech (seznam). Ke stažení zde.

Výše uvedené materiály zasíláme zdarma, pište si o ně na verejnost@svobodazvirat.cz, příspěvek na poštovné nás ale potěší (zasílejte na č.ú. 152049858|0300, v.s. 2404). Děkujeme.

4. - Billboardy - umístíme je ihned jak skončí parlamentní volby. Snažíme se téma pokusů na zvířatech prosadit jako téma veřejné debaty, která by mohla, pokud bude spojena se spotřebitelským tlakem, zahájit postupný odklon konkrétních firem od pokusů na zvířatech. Náhled zde.

Velmi vás prosíme o pomoc. Bez vaší podpory nejsme schopni zastavit toto nesmyslné a kruté týrání. Děkujeme!

Zdroj: http://www.svobodazvirat.cz/obetikrasy/obetikrasymaterialy.htm

PROSÍM, ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK PO INTERNETU!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kosmetika Oriflame, registrace

(Oriflame, 16. 7. 2013 14:31)

http://www.ori24.cz/
http://www.orif24.cz/
http://www.orif365.cz/
http://www.orifl4u.cz/
http://www.ori-dana.cz/
http://www.ori-prace.cz/
http://www.vonavaprace.cz/
http://www.facebook.com/oriflamebeautyteam
http://www.facebook.com/Orifl4u.czOriflameTeam

Testovani na zviratech!

(Elle Woods, 12. 6. 2009 21:15)

Ahoj♥:)Myslim ze tohle testovani na zviratech je nespravedlivy!Vytiskla sem si plagaty a vyvesila je asi vsude..Sem proti testovani zvirat a bojuju za jich prava!

pomohu

(nella holanová, 13. 11. 2008 20:08)

ahoj.já to také okopíruji a vyvjesím.
jsem proti tomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hana "fuj"

(Hana, 27. 8. 2008 15:13)

Hele to testování na lecích trošku chapu protože chtěj pomoct lidem (stejně je to humus a neměli by to dělat) ale ta kosmetika ja pěkněhnusna , kvuli náky dámičce co potřebuje mít vyzkoušenou kosmetiku nemusijej zabijet zvířata